Auto Pomoc Poznań

Pomoc Drogowa Poznań NON STOP

Auto pomoc to zagadnienie niezwykle szerokie – i tak samo szeroka jest nasza oferta. Dzięki najlepszej kadrze wykwalifikowanych kierowców „Pomoc Drogowa Przemysław Dobierski” jest w stanie zapewnić pomoc drogową na najwyższym poziomie wraz z błyskawicznym dojazdem do klienta. Unikalny czas reakcji na poziomie 20 minut od wezwania jest w tym przypadku zaletą nie do przecenienia.
Auto pomoc w Poznaniu

Szeroki wachlarz świadczonych usług, obejmujący zarówno pomoc drogową, jak i transport oraz naprawę (w warsztacie oraz na miejscu wypadku) daje ogromne możliwości w zakresie usług świadczonych ofiarom wypadków i kierowcom, których auta uległy niespodziewanej awarii. W naszej ofercie znajdują się również auta zastępcze, strzeżony parking, a nawet sprzedaż i skup pojazdów oraz części samochodowych. Cały serwis dostępny jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

autopomoc 24h Poznań

Niezawodność i profesjonalizm w świadczeniu usług holowniczych i napraw powypadkowych zapewniły nam niesłabnącą popularność na rynku oraz najlepsze opinie zadowolonych klientów. Bez wątpienia przyczynia się do tego również fakt, że współpracujemy z siecią naprawczą PZU, dzięki czemu możliwe są rozliczenia bezgotówkowe świadczonych przez nas usług, a tym samym klienci nie są narażani na dodatkowy stres związany z załatwianiem skomplikowanych formalności.

Auto pomoc w Poznaniu
Auto pomoc w naszym wydaniu to nie tylko assistance i usuwanie szkód. To również pomoc przy zgłaszaniu szkody oraz obsłudze uszkodzonego mienia – nawet wtedy, gdy sprawcą zdarzenia drogowego jest obcokrajowiec. Warto nam zaufać!

Dodaj komentarz