Menu Zamknij

Auto pomoc Poznań

Auto pomoc w Poznaniu

Auto pomoc to zagadnienie niezwykle szerokie – i tak samo szeroka jest nasza oferta. Dzięki najlepszej kadrze wykwalifikowanych kierowców „Pomoc Drogowa Przemysław Dobierski” jest w stanie zapewnić pomoc drogową na najwyższym poziomie wraz z błyskawicznym dojazdem do klienta. Unikalny czas reakcji na poziomie 20 minut od wezwania jest w tym przypadku zaletą nie do przecenienia.

Szeroki wachlarz świadczonych usług, obejmujący zarówno pomoc drogową, jak i transport oraz naprawę (w warsztacie oraz na miejscu wypadku) daje ogromne możliwości w zakresie usług świadczonych ofiarom wypadków i kierowcom, których auta uległy niespodziewanej awarii. W naszej ofercie znajdują się również auta zastępcze, strzeżony parking, a nawet sprzedaż i skup pojazdów oraz części samochodowych. Cały serwis dostępny jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

auto pomoc Poznań

Szybka auto pomoc na terenie Poznania

Na terenie Poznania i okolic działamy bardzo szybko - czekamy na zgłoszenie i natychmiast reagujemy. Szybka interwencja to nasz atut doceniany przez naszych klientów. Auto pomoc w naszym wydaniu to nie tylko assistance i usuwanie szkód. To również pomoc przy zgłaszaniu szkody oraz obsłudze uszkodzonego mienia – nawet wtedy, gdy sprawcą zdarzenia drogowego jest obcokrajowiec. Warto nam zaufać!

auto pomoc 24h Poznań

Autopomoc 24h Poznań

Niezawodność i profesjonalizm w świadczeniu usług holowniczych i napraw powypadkowych zapewniły nam niesłabnącą popularność na rynku oraz najlepsze opinie zadowolonych klientów. Bez wątpienia przyczynia się do tego również fakt, że współpracujemy z siecią naprawczą PZU, dzięki czemu możliwe są rozliczenia bezgotówkowe świadczonych przez nas usług, a tym samym klienci nie są narażani na dodatkowy stres związany z załatwianiem skomplikowanych formalności.

Bezpieczna auto pomoc w Poznaniu

Szukasz taniej auto pomocy w Poznaniu?

Nie szukaj dalej. Jesteś w odpowiednim miejscu. Jeśli masz problem z samochodem, mniejszy lub większy. Auto zepsuło się i nie możesz dalej jechać, zadzwoń do nas, pomagamy wyjść nawet z najgorszych sytuacji na drodze i nie tylko...