Laweta Poznań

Laweta Poznań

Pomoc Drogowa Przemysław Dobierski oferuje całodobowe holowanie pojazdów na lawecie. Na wyposażeniu mamy specjalistyczne pojazdy pomocy drogowej odpowiednio przystosowane do transportu zarówno aut osobowych, jak i mniejszych oraz większych samochodów dostawczych, a także motocykli czy różnego rodzaju maszyn rolniczych lub przemysłowych. W razie wypadku czy innego zdarzenia na drodze szybko przyjedziemy, a następnie sprawnie załadujemy uszkodzony lub powypadkowy samochód oraz odholujemy pojazd na lawecie do naszego serwisu naprawczego.
Nowa laweta w Poznaniu
Oprócz transportu na lawecie, oferujemy również full-serwis w zakresie wszelkiego rodzaju napraw powypadkowych – od mechaniki i hydrauliki samochodowej po usługi wulkanizacyjne. Gwarantujemy swoim klientom pomoc techniczną oraz merytoryczną zarówno na miejscu wypadku, jak i w warsztacie samochodowym. Dzięki temu drobne usterki mogą być usunięte nawet na miejscu zdarzenia drogowego.

Laweta PoznańUsługi holowania na autolawecie świadczymy zarówno w rejonie Poznania i okolic, jak i na terenie całego kraju oraz na obszarze Europy. Profesjonalny sprzęt holowniczy, którym dysponujemy, posiada wszelkie zabezpieczenia niezbędne do bezpiecznego lawetowania pojazdów oraz urządzenia gwarantujące pewny i błyskawiczny załadunek oraz rozładunek. W naszej flocie znajdują się najlepsze, sprawdzone w każdych warunkach holowniki – Mercedes Atego, Renault Master Maxi, Iveco Turbo Dailly i Fiat Ducato. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pomocy drogowej pozwala nam na korzystanie wyłącznie z takiego sprzętu, który gwarantuje niezawodną obsługę każdego klienta.

mms_img-733203945

Transportowane pojazdy są zawsze zabezpieczane w taki sposób, jakiego wymaga ich stan techniczny. Odholowany samochód jest następnie przechowywany na całodobowym, strzeżonym parkingu, zatem nasi klienci mają zagwarantowane pełne bezpieczeństwo powierzanego nam pojazdu.

Stanąłeś na drodze? Dzwoń pod 500-573-511 ! Nasze lawety i zespół doświadczonych serwisantów są zawsze w pogotowiu.