Menu Zamknij

Holowanie Poznań

Holowanie w Poznaniu - całodobowo

Holowanie samochodu może się wydawać czynnością łatwą, lekką i przyjemną. W rzeczywistości jest to zajęcie niezwykle odpowiedzialne, które wymaga specjalistycznej wiedzy, profesjonalnego podejścia oraz sprzętu, który nigdy nie zawiedzie. Dlatego też w „Pomoc Drogowa Przemysław Dobierski” używa się jedynie najlepszych pojazdów, które stanowią świetne uzupełnienie dobrze przeszkolonej kadry.

Służą nam takie auta, jak Mercedes Atego (rocznik 2013), Renault Master Maxi (rocznik 2008), Iveco Turbo Daily (rocznik 2016 i 2017), czy Fiat Ducato (rocznik 2016). Te sprawdzone pojazdy świetnie sobie radzą nawet w najtrudniejszych warunkach, dając naszym klientom gwarancję bezpieczeństwa, oraz szybkiej i profesjonalnej usługi.

holowanie Poznań

Błyskawiczna pomoc na drodze - Poznań

Oferujemy nie tylko niezawodne, dostosowane do oczekiwań klienta usługi holownicze, ale przede wszystkim błyskawiczną pomoc na drodze. Jeżeli wypadek lub awaria samochodu ma miejsce na terenie Poznania, laweta dociera do klienta w ciągu maksymalnie dwudziestu minut od momentu zgłoszenia. To właśnie sprawia, że nasze usługi cieszą się w Wielkopolsce szczególnym uznaniem.

holowanie 24h Poznań

Bezpieczne holowanie Poznań

Nasze usługi są dostępne zarówno w rejonie Poznania i jego okolic, jak i na terenie całego kraju. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do pomocy świadczonej na terenie Polski – nasi klienci mogą skorzystać z holowania na terenie całej Europy. Bez względu na miejsce, w jakim doszło do zdarzenia drogowego lub uszkodzenia samochodu, nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, obejmującą nie tylko transport pojazdu, ale także wszelką pomoc techniczną i porady dotyczące usuwania usterek.

Holowanie samochodów w Poznaniu

Holowanie Poznań 24h

Nasze usługi wykonujemy w Wielkopolsce, głównie Poznaniu. Zobaczyć nas można w dzielnicach Poznania takich, jak Rataje, Piątkowo, Winogrady, Grunwald, Dębiec, Wilda, Jeżyce, Ławica, Centrum, Nowe Miasto, Starołęka. Oczywiście istnieje możliwość holowania na terenie całej Europy.