Menu Zamknij

Auto zastępcze Poznań

Samochód zastępczy Poznań

„Pomoc Drogowa Przemysław Dobierski” już od 1970 roku świadczy usługi w zakresie profesjonalnej obsługi drogowej. W tym czasie udało się nam wypracować optymalne modele usług, tak aby była one jak najkorzystniejsze dla klientów, którzy potrzebują szybkiej i skutecznej pomocy drogowej. Idziemy z duchem czasu – dlatego rozwijamy naszą działalność o kolejne usługi, które zapewniają możliwość kompleksowej i konkurencyjnej pod względem cenowym obsługi drogowej. Nowością w naszej ofercie są auta zastępcze.

auto zastępcze Poznań

Samochód zastępczy w Poznaniu

Pomoc oferowana jest przez całą dobę – działamy głównie na terenie Poznania i okolic – dzięki wypracowanym przez lata doświadczeń procedurom jesteśmy w stanie pomóc szybko i skutecznie w niemal każdym przypadku. Co nas wyróżnia wśród konkurencji? Zapewniamy kompleksową pomoc, włączając możliwość skorzystania z samochodu zastępczego – gratis. Klient nie musi w ogóle zajmować się stroną formalną ani organizacyjną tej usługi. Dbając o komfort klientów, dostarczamy samochód zastępczy bezpośrednio pod wskazany adres.

Auta zastępcze Poznań

Dzięki tej usłudze, oczekiwanie na załatwienie wszelkich, niezbędnych napraw i formalności, związanych z koniecznością skorzystania z profesjonalnych usług pomocy drogowej, staje się łatwiejsze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jakim dyskomfortem w życiu codziennym jest brak możliwości bezproblemowego korzystania z samochodu, dlatego oferując optymalne rozwiązania w zakresie pomocy drogowej, nie mogliśmy nie rozszerzyć katalogu usług o wynajem aut zastępczych

Dostarczamy auto zastępcze
pod wskazany adres

Usługa ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów, dlatego stale rozwijamy jej zasięg i flotę samochodów, które udostępniamy klientom. Kompleksowość usług, z których mogą korzystać klienci, to jedna z najistotniejszych cech naszej oferty. Decydując się na współpracę z firmą Pomoc Drogowa Przemysław Dobierski, otrzymują Państwo pakiet gotowych i atrakcyjnych cenowo, sprawdzonych, profesjonalnych rozwiązań, zarówno technicznych, formalnych, jak i organizacyjnych.

Przykładowe auta zastępcze w naszej ofercie

Kliknij w wybrany model i dowiedz się więcej